wakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochywakacje wycieczki apartamenty Wlochy

GIOTTO - Piza

Apartament 4 osobowy już od 515 euro/ 7 dni!

Agroturystyka Giotto położony niedaleko Pizy oferuje 5 ładnych apartamentów w dwoch oddzielnych willach i z oddzielnymi wejściami. Apartamenty te moga pomieścić od 4 do 6 osób.

 Willa nr 1 oferuje apartamenty na parterze i na  pietrze. Apartamenty dla 4 do 6 osób,  składają się z:

-1 duży salon z w pełni wyposażona kuchnia /kuchenka,lodówka,zamrażarka,szkliwo,naczynia/,1 łazienka z prysznicem, 2 sypialnie jedna z nich z podwójnym lóżkiem .Apartamenty na parterze oferuje prywatne werandy wyposażona w stół i krzesła natomiast apartamenty na 1 pietrze oferuja balkon wyposażony w stół i krzesła.Z apartamentów rozciaga się widok na piękny zielony ogród i basen.

W każdym apartamencie znajduje się telewizor.

Każdy apartament posiada oddzielne wejście

Willa nr 2 oferuje  apartament  który moze pomiescić od 4 do 6 osob,i 2 mniejsze apartamenty mogace pomieścić od 2 do 4 osób i od 4 do 5 osób.

Apartament mogacy pomieścić od 4 do 6 osób znajduje się na parterze willi . Składa sie on z kuchni w pełni wyposażonej/lodówka ,zamrażarka,szkliwo, naczynia/1 duży salon,2 łazienki z prysznicem z suszarka do włosów,2 sypialnie jedna z nich z podwójnym łożkiem.Na zewnatrz apartamentu znajduje sie prywatna weranda ze stołem i krzesłami.Z apartamentu rozciaga się wspaniała panorama na wzgórza toskańskie.

Apartament mogacy pomieścić od 2 do 4 osób składa się z kuchni w pełni wyposażonej/lodówka z zamrażarka,szkliwo,naczynia/,1 sypialnia,1 łazienka z prysznicem z suszarka do włosów.Apartament ten znajduje sie na parterze willi.Na zewnatrz apartamentu znajduje sie prywatna weranda ze stołem i krzesłami.Z apartamentu rozciaga się widok na basen i wzgórza toskańskie

Apartament mogacy pomieścić od 4 do 5 osób jest apartamentem piętrowym.Na parterze znajduje sie duży salon z kuchnia w pełni wyposażona/lodówka ,zamrażarka,szkliwo,naczynia.Na pietrze pierwszym znajduja się 2 sypialnie,i 2 łazienki z prysznicem i suszarka do wlosów.Na zewnatrz apartamentu znajduje się prywatna weranda ze stołem i krzesłami.Z apartamentu można podziwiać widok na wspaniały zielony ogród i basen.

Agroturyzm GIOTTO swoim gościa oferuje 

- śniadania

- basen podgrzewany na wiosnę  i zimę

- kursy kuchni toskańskiej

- własna restaurację

- jazdę konna

- ścieżki trekkingowe

View the embedded image gallery online at:
http://www.toskaniatravel.com.pl/giotto#sigFreeId4518197be9

 

...

203114
Dziś
Wczoraj
Miesięcznie
5
59
2208